Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
"TEKNOPROJEKT"
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61814005N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1993
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 87,270,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 87,270
Fusha e veprimtarisė: Projektimi dhe ndertimi i veprave ndertimore te ēfaredoshme, zbatimi i objekteve dhe veprave ndertimore te ēfaredoshme, prodhimi i materialeve te ndryshme te ndertimit si inerte, gure gelqere etj. Tregtim dhe import-eksport i materialeve te ndryshme. Shoqeria mund te zhvilloje ēdo aktivitet i cili nuk lidhet drejtperdrejt me aktivitetin kryesor te saj pa e percaktuar ate me saktesi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Eva Pinguli 100
Sektori ekonomik: ndertime pasurish te patundshme per banim
Administratorė: Eva Pinguli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 5,527,423.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 9,335,715.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"TEKNOPROJEKT"
"TEKNOPROJEKT"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!