Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
VITAL Z & D
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61813041E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 54,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Prodhim dhe tregetim te produkteve farmaceutike.Sherbim ekspertize dhe profesionale si dhe veprimtari te tjera profesionale lidhur me ndikimin ne mjedis
Adresa: TIRANE Rruga Tish Daija,Ndertesa 1,Hyrja 7,Njesia Bashkiake nr 5,Kodi postare 1022.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Zhuljeta Zaimi 49
Petrit Zaimi 51
Sektori ekonomik:
Administratorė: Zhuljeta Zaimi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 43,363,965.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 41,365,414.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 4,002,411.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 2,090,252.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 2,004,416.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 4,314,305.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
VITAL Z & D