Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
NDERTIM RRUGA URA
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61813025W
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 31,300,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 41,335
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Vangjel Orolloga, Arben Demi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 73,888.70
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Diana Golemi 08/08/2011
NDERTIM RRUGA URA
NDERTIM RRUGA URA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!