Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
QENDRA SPORTIVE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 27-02-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61813020F
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1999
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 635,276,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 635,276
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes
Sektori ekonomik: sherbime-ujesjelles-kanalizime-shperndarje energjie-perkthime-noteri-avokature-konvikte-sherbime bamiresie
Administratorė: Ardian Yzeiraj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 7,275,389.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -17,736,698.55
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -7,930,943.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -4,187,442.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Esmeralda Balluku 09/10/1999
QENDRA SPORTIVE