Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
ALBA KONSTRUCTION SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61812013R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1994
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 993,710,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 993,710
Fusha e veprimtarisė: Ndertime te ndryshme kulturore,shteterore,shendetesore,bujqesore,fabrika,uzina,banesa etj.Projektime,instalime,punime resaurimi etj.Veprimtari ne fushen e transportit,te mallrave brenda dhe jashte vendit,me mallrat te vete shoqerise dhe te te treteve.Import-eksport ne pergjithesi brenda dhe jashte vendit. Import-eksport mobilje, veshje MBF, mobilim sallash konferencash, parket, moket. Ndricim, import-eksport, ndricim tavanesh.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Xhavit Ismaili 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Xhavit Ismaili
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 1,164,040,876.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 300,941,103.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 122,199,334.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBA KONSTRUCTION SHPK