Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
Hekurudha Shqiptare
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 27-02-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61811547D
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2000
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 52,378,473,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 52,378,473
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Ministria e Zhvillimit Ekonomik, Turizimit, Tregtisė dhe Sipėrmarrjes
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Genci Alizoti
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 6
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 280,154,165.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -290,102,651.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -193,681,872.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -644,194,850.00
Website:http://www.hsh.com.al/
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Lulash Pjeternikaj 24/09/2007
Hekurudha Shqiptare
Hekurudha Shqiptare
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!