Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Durres KURUM SHIPPING
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61811539M
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Durres
Viti i themelimit: 1993
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,154,360,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 111,000
Fusha e veprimtarisė: Riparim, ndertim, rindertim dhe eksport i njesive lundruese.Ndertim i konstruksioneve te ēelikut, drurit dhe materialeve plastike.Veprimtari transporti detar, tokesor, hekurudhor dhe sherbime logjistike.Berje joint-venture, Partneritet Publik-Privat dhe Partneritet Privat-Privat ne lidhje me sherbimet plotesuese dhe aktivitete portuale
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Metal Commodities Foreign Trade Corp 100
Sektori ekonomik: artizanat
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):35
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: -
Data e mbajtjes sė konēesionit:
Data e njoftimit tė fituesit:
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Akte/Marrėveshje Konēesionare:
Vkm per autoritetin koncesionar
Marreveshje koncesionare
Administratorė: SOKOL PLANI
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 4
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -55,776,466.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 419,837.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Diana Golemi 16/05/2011
Durres KURUM SHIPPING