Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
AUTORITETI PORTUAL Durres
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61811536L - Nuk del ne QKR
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Durres
Viti i themelimit: 1998
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 5,470,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 5,470,000
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Ministria e Zhvillimit Ekonomik, Tregtisė dhe Sipėrmarrjes
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: SOKOL LIMANI
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 6
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 590,228,684.00
Website:http://www.apdurres.com.al/
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AUTORITETI PORTUAL Durres