Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
RREGJISTRI DETAR SHQIPTAR
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 27-02-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61811531R
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Durres
Viti i themelimit: 1998
Viti i kthimit nė SHA:1999
Kapitali bazė (Lekė): 40,349,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 40,349
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes 100
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Emiljan Jani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 31,085,967.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -2,900,896.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 12,281,551.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 12,584,872.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Fatime Alliu 09/12/2013
Donika Bėnja 25/01/2014
Sokol Toska 12/03/2014
RREGJISTRI DETAR SHQIPTAR
RREGJISTRI DETAR SHQIPTAR
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!