Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 03 Tetor 2018
"RO -AL"
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61811001M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 267,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 267,000
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari ne fushen e tregtimit te mobiljeve te ndryshme,tregtim i artikujve te ndryshem te konsumit te gjere, industriale,e ushqimore lende te pare, materiale, paisje e makineri te llojeve te ndryshme si pjese kembimi per to, karburante dhe lubrifikante me shumice e pakice import eksport veprimtari tregtare ne fushen e ushqimit, bar bufe, restorant dhe hoteleri, turizem, grumbullim, perpunim dhe tregtim te produkteve bujqesore blektorale bime medicinale transport te udhetareve dhe te mallrave,veprimtari ndertuese te objekteve te ndryshme, zyra per kambizem valutor etj .Agjensi imobilare, shitje,blerje qera, ndermjetesim per te gjitha format e prones, te luajteshme dhe te paluajteshme, ne cilendo forme qofte ajo dhe brenda hapsirave ligjore. Konsulence marketingu tregtare, teknike.Operacione tregtare dhe komisionere per llogari te personave fizike dhe juridike, vendas e te huaj.Investime ne fushen e ndertimeveve dhe ndertime. Import eksport te materialeve, te lendeve ndertimit, makineri e paisje, mallra te ndryshem ushqimore, industriale etj si dhe sherbime te ndryshme agjensish. Prodhim dhe riparim varkash, jahte, skafe.
Adresa: KASHAR KM.8 AUTOSTRADA TIRANE-DURRES
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Robert Kaso 96.3
Ilir Kaso 3.7
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Robert Kaso
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 105,563,389.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 125,991,793.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 7,465,487.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 5,211,744.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 4,474,965.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 4,791,889.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"RO -AL"