Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
Teuta Konstruksion
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 26-09-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61807503P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 1994
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 114,400,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 114,400
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Alfons Hani 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Alfons Hani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 3,130,836.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 481,740,046.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Teuta Konstruksion
Teuta Konstruksion
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!