Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
IMI - FARMA
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61805006W
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1994
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 30,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Blerjen dhe shitjen me shumice dhe pakice,nepermjet import-eksportit ose brenda vendit te produkteve farmaceutike dhe veterinere,te aparateve dhe paisjeve mjekesore,dentare dhe optike dhe te produkteve ushqimore e te perdorimit te gjere si dhe transportimin e tyre. Prodhim dhe tregetim: tablet, drashe, bustina, solucione injektabel, preparate galenike si dhe prodhime kozmetike.
Adresa: TIRANE, ISUF ELEZI PALLATET COLOMBO 2
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Irakli Mio 100
Sektori ekonomik:
Administratorė: Irakli Mio
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 948,741,320.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 1,064,537,851.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 6,421,623.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 7,570,703.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 6,572,339.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 6,761,749.00
Website:http://www.imifarma.com/
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
IMI - FARMA