Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
TECNOSANIMED
Numri unik i identifikimit (NIPT): IT00660040544
Forma ligjore: Degė e Shoqėrisė sė Huaj (S.r.l)
Selia: Umbertide
Viti i themelimit: 1982
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 13,700,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Prodhim pajisjesh Ultravjollcė (UV), infra tė kuqe dhe radiologjike pėr aplikimet biologjike dhe mjekėsore, Skanera, diagnoza mjekėsore, Pajisje spectroscopic, pajisje pėr diagnoza mjekėsore, Pajisje dhe instrumentet mjekėsore, aparatura elektro-mjekėsore pėr diagnostikime jo-invazive (Shoqėria zoteron 15 % tė kuotave tė SANISERVICE - Shoqėri Koncensionare, NIPT L51910021C )
Adresa: Via del Commercio 2 – 06019 Pierantonio (PG)
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Umbro Staccini
Sektori ekonomik:
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: -
Data e mbajtjes sė konēesionit:
Data e njoftimit tė fituesit:
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Administratorė: Umbro Staccini
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:http://www.tecnosanimed.it
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TECNOSANIMED
TECNOSANIMED
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!