Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Dhenie me koncesion te hidrocentralit “Katundi i Ri”
Numri unik i identifikimit (NIPT): 23-05-2016
Forma ligjore:
Selia:
Viti i themelimit:
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė):
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Dhėnie me koncesion tė hidrocentralit “Katundi i Ri”, dhe lloji i kontratės ėshtė “Pune”. Vendodhjen e objektit tė kontratės: Nė rrjedhėn e sipėrme tė lumit Drin i Zi, nga kuota 400 m.m.n.d (vendi i mundshėm i ndėrtimit tė digės), deri nė kuotėn 445 m.m.n.d nė kufirin shteteror tė Shqipėrisė me Ish Republikėn Jugosllave tė Maqedonisė.
Sektori ekonomik:
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):35
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: -
Data e mbajtjes sė konēesionit:
Data e njoftimit tė fituesit:
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Akte/Marrėveshje Konēesionare:
Ftese per oferte
Anuluar Procedura
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Dhenie me koncesion te hidrocentralit “Katundi i Ri”
Dhenie me koncesion te hidrocentralit “Katundi i Ri”
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!