Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 18 Tetor 2017
Dhėnie me koncesion te hidrocentralit "Selca 2 dhe Mesmal"
Dhėnie me koncesion te hidrocentralit "Selca 2 dhe Mesmal"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!