Ndryshimi i fundit: E Enjte, 17 Gusht 2017
Dhėnie me koncesion te hidrocentralit "Selca 2 dhe Mesmal"
Dhėnie me koncesion te hidrocentralit "Selca 2 dhe Mesmal"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!