Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 09 Maj 2018
ENERGY 2 S.R.L
Numri unik i identifikimit (NIPT): 02375060981
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Bresha
Viti i themelimit: 2003
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė):
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Marrje e perfaqesive tregetare ne sektorin energjitik, per industrine ne pergjithesi dhe ne vecanti te impianteve per rekuperimin energjitik dhe shperndarjen e energjise: prodhimin, instalimin, tregetimin, asistencen teknike, mirembajtjen dhe ndertimin e sistemeve komplekse per prodhimin dhe transportin e energjise, grumbullimin e saj dhe perdorimin ne cdo poces industrial. Shoqeria me keto pajistje, impiante dhe sisteme, mund te hape agjensi tregetare per perfaqesimin e ndermarrjeve kombetare dhe te huaja.
Adresa: Carpenedolo (BS) via colombo, 27 cap 25013
Sektori ekonomik:
Administratorė: Ernesto Granelli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ENERGY 2 S.R.L
ENERGY 2 S.R.L
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!