Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
U.Jet S.r.l
Numri unik i identifikimit (NIPT): 012388750547
Forma ligjore: Degė e Shoqėrisė sė Huaj (S.r.l)
Selia: Perugia
Viti i themelimit: 1983
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė):
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: U.Jet ėshtė njė kompani italiane e cila furnizon zgjidhje e disponueshme pėr kujdesin dhe mbrojtjen personale. Kompania ėshtė themeluar nė vitin 1983 pėr prodhimin e pajisjeve mjekėsore me materiale jo tė endura pėr spitalet italiane. Qė nga viti 1990, U.Jet ka diversifikuar prodhimin e saj dhe tė shitjes nė fusha tė tjera, si sanitare (dentare, veterinare) dhe extrasanitare (mirėqenie, komunitetit, industri), tė cilat pėrdorin produktet e disponueshme. (Shoqėria zoteron 15 % tė kuotave tė SANISERVICE - Shoqėri Koncensionare, NIPT L51910021C )
Adresa: BASTIA UMBRA (PG)-VIA S.FRANCESCUCCIO DE' MIETITORI SNC
Sektori ekonomik:
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: -
Data e mbajtjes sė konēesionit:
Data e njoftimit tė fituesit:
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Administratorė: Giorgio Tardioli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:http://www.ujet.it/
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
U.Jet S.r.l
U.Jet S.r.l
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!