Ndryshimi i fundit: E Enjte, 17 Gusht 2017

Kategori Korporate:

Korporatė:


Njė projekt qė synon 'open data' mbi shoqėritė e biznesit qė funksionojnė nė Shqipėri. Nė kėtė databazė ēdokush mund tė gjejė dhe pėrdorė me lehtėsi tė dhėna mbi njė kompani ku pėrfshihen Numri i Identifikimit (NIPT), viti i themelimit, forma ligjore e funksionimit tė saj, fitimi vjetor, lloji i pronėsisė publike apo private, sektori ekonomik ku vepron, bilancet financiare nė vite, ekspertėt kontabėl etj. Nėpėrmjet njė lidhje me Shėrbimin e Monitorimit tė Thesarit Njė vėmendje e veēantė i kushtohet tė dhėnave mbi Regjistri konēesionar qė shfrytėzojnė pasuri publike.

All A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y ZShoqėri- Lojra Fati (Total: 4526)

AGROZOOTEK

AH TRADING & CO

AICOM

AID-Pharm

AiM Advisory

AIMA

AIR

AIR BP ALBANIA

AIRIS - Solutions

AJDEN

AK - INVEST

AK TRADE INTERNATIONAL OIL

Akademia Profesionale e Biznesit

AKE ITALIA

Aksioner International Securities Brokerage

AKSOY GROUP

AKTOR SHOQĖRI ANONIME TEKNIKE

AL & GI

AL - 25

AL - Dok

AL - EK CONSULTING

AL - FI

AL - INSPEKTIM

AL-ADVISOR

AL-BELG

AL-BER CO & CO

Al-Ēelik-Vega Sh.a

AL-Energy-Group

AL-GAZ 2015

AL-GEM

AL-KIMI

AL-NAJAT INVESTMENTS

AL-OV

AL-PRIMA

AL-STAR ELECTRONICS

AL-SUISSE Energie Technolgie

AL-SWSE Teknologji 2015

AL-VLASSIS

AL.P.IN SHA

Alan Corporate