Ndryshimi i fundit: E Enjte, 17 Gusht 2017

Kategori Korporate:

Korporatė:


Njė projekt qė synon 'open data' mbi shoqėritė e biznesit qė funksionojnė nė Shqipėri. Nė kėtė databazė ēdokush mund tė gjejė dhe pėrdorė me lehtėsi tė dhėna mbi njė kompani ku pėrfshihen Numri i Identifikimit (NIPT), viti i themelimit, forma ligjore e funksionimit tė saj, fitimi vjetor, lloji i pronėsisė publike apo private, sektori ekonomik ku vepron, bilancet financiare nė vite, ekspertėt kontabėl etj. Nėpėrmjet njė lidhje me Shėrbimin e Monitorimit tė Thesarit Njė vėmendje e veēantė i kushtohet tė dhėnave mbi Regjistri konēesionar qė shfrytėzojnė pasuri publike.

All A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y ZShoqėri- Lojra Fati (Total: 4525)

AGE ERZEN

AGE KUĒ

AGE TUJAN

AGEV ltd

AGI KONS

AGIM HYSA

Agjenci Radio - Taksi Lezha

Agjencia Mediatike Swart

AGM TELECOMMUNICATION

AGNA

AGONSET

AGperformance

AGRI CONSTRUKSION SHPK

AGRI EGNATIA INVEST

AGRI IRIS ITALY

Agri Sprint

AGRIKOLA SHQIPETARE

AGRIOIL

AGRJA

AGRO - COMMERC

AGRO - ERGI

AGRO BIO TKA AL

AGRO BLEND

AGRO FARM

Agro Iliria Group

AGRO PROGRES

Agro-Group

AGRO-MED-SEA

AgroAl International

AgroChem

AGRODIVJAKA

Agroharmoni CDC

AGROHELP - SA

AGROKOOPERIMI 50

AGROMEL

AGRONOMI-AL

AGROSTAR

AgroStep

AGROTAL 1

AGROZOOTEK