Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Shtator 2017

Kategori Korporate:

Korporatė:


Njė projekt qė synon 'open data' mbi shoqėritė e biznesit qė funksionojnė nė Shqipėri. Nė kėtė databazė ēdokush mund tė gjejė dhe pėrdorė me lehtėsi tė dhėna mbi njė kompani ku pėrfshihen Numri i Identifikimit (NIPT), viti i themelimit, forma ligjore e funksionimit tė saj, fitimi vjetor, lloji i pronėsisė publike apo private, sektori ekonomik ku vepron, bilancet financiare nė vite, ekspertėt kontabėl etj. Nėpėrmjet njė lidhje me Shėrbimin e Monitorimit tė Thesarit Njė vėmendje e veēantė i kushtohet tė dhėnave mbi Regjistri konēesionar qė shfrytėzojnė pasuri publike.

All A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y ZShoqėri- Lojra Fati (Total: 5923)

A.A.E.K.S.

A.B.G-16-MUHAMED

A.B.G.

A.Ē.I.

A.D.C SH.A

A.E.-MED12

A.E.D.S

A.E.K & Co

A.E.K.GROUP

A.E.K.SECURITY

A.E.P. - Alb European Project

A.G.M. 2015

A.I.B.A. KOMPANI

A.I.D.

A.J.A 2015

A.K.F. PETROLEUM

A.L.B. JENKO

A.L.B.A - LEDI

A.M LEGNAMI

A.M PHARMA

A.M.G Group Albania

A.M.L

A.M.S.A 1

A.N.K SHPK

A.P.E

A.R.M-ALBANIA

A.R.M.O.

A.SH. Engineering

A.T STRUKTURE ALBANIA

A.T.A

A.T.D.P. EXPORT

A.V.B

A1 EUROPEAN CONSULTING

A10

AA BAILIFF

AA&P

AANADANI

AB OVO

ABC News

ABD