Ndryshimi i fundit: E Martė, 17 Tetor 2017

Kategori Korporate:

Korporatė:


Njė projekt qė synon 'open data' mbi shoqėritė e biznesit qė funksionojnė nė Shqipėri. Nė kėtė databazė ēdokush mund tė gjejė dhe pėrdorė me lehtėsi tė dhėna mbi njė kompani ku pėrfshihen Numri i Identifikimit (NIPT), viti i themelimit, forma ligjore e funksionimit tė saj, fitimi vjetor, lloji i pronėsisė publike apo private, sektori ekonomik ku vepron, bilancet financiare nė vite, ekspertėt kontabėl etj. Nėpėrmjet njė lidhje me Shėrbimin e Monitorimit tė Thesarit Njė vėmendje e veēantė i kushtohet tė dhėnave mbi Regjistri konēesionar qė shfrytėzojnė pasuri publike.

All A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y Z(Total: 1000)

BARDHI SHPK

ELBA GAS

UJORI

BIKADE SHPK

HYSI

INFINIT

ELKRI&Co

KURORA SHPK

DEA D.H.V.

"M. LEZHA"

"ALDOSCH"

NIKA SHPK

ALB - KONSTRUKSION

ALGAN

CALZATURIFICIO ADELCHI SH.P.K

"DUKA"

EVEREST

RELIKAJ

VLLAZNIMI SHPK

TREBESHINA/P-Nen falimentim

INTERBRANDS

TOP START

EURO-ALBA-EA

GANDI CONSTRUCION

ALBAVIA

E N V A L

LEKLI

IMMO - INVEST

SPHAERA

ZBOGO-JA

INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA

INERTE CO

DAJTI EKSPRES

LUNA 1

Shtepia Botuese Shtypshkronja Morava

M. C. INERTE

AL & GI

UFO (Albanian University)

ALUMIL - ALBANIA

2K GROUP