Ndryshimi i fundit: E Diel, 23 Korrik 2017

Kategori Korporate:

Korporatė:


Njė projekt qė synon 'open data' mbi shoqėritė e biznesit qė funksionojnė nė Shqipėri. Nė kėtė databazė ēdokush mund tė gjejė dhe pėrdorė me lehtėsi tė dhėna mbi njė kompani ku pėrfshihen Numri i Identifikimit (NIPT), viti i themelimit, forma ligjore e funksionimit tė saj, fitimi vjetor, lloji i pronėsisė publike apo private, sektori ekonomik ku vepron, bilancet financiare nė vite, ekspertėt kontabėl etj. Nėpėrmjet njė lidhje me Shėrbimin e Monitorimit tė Thesarit Njė vėmendje e veēantė i kushtohet tė dhėnave mbi Regjistri konēesionar qė shfrytėzojnė pasuri publike.

All A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y ZShoqėri- Lojra Fati (Total: 4523)

A plus STUDIO

A R B E R I A SH.A.

A R J E I L SHPK

A S Music

A T L A N T I K

A V N

A& B Consulting

A&A NDERTIM HIDROIZOLIM

A&D SEKJA

A&G BAKER

A&T

A&V-GAS

A- HYSA 2015

A-2000

A-74

a-derma

A-EJA INSURANCE BROKER

A-L SEKURITY

A-T-D - ALBANIAN TECHNOLOGY DISTRIBUTION

A. S. I.

A. S. K. OIL

A.A.D ITALBA

A.A.E.K.S.

A.B.G-16-MUHAMED

A.B.G.

A.Ē.I.

A.D.C SH.A

A.E.-MED12

A.E.D.S

A.E.K & Co

A.E.K.GROUP

A.E.K.SECURITY

A.E.P. - Alb European Project

A.G.M. 2015

A.I.B.A. KOMPANI

A.I.D.

A.J.A 2015

A.K.F. PETROLEUM

A.L.B. JENKO

A.L.B.A - LEDI