Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 18 Tetor 2017

Kategori Korporate:

Korporatė:


Njė projekt qė synon 'open data' mbi shoqėritė e biznesit qė funksionojnė nė Shqipėri. Nė kėtė databazė ēdokush mund tė gjejė dhe pėrdorė me lehtėsi tė dhėna mbi njė kompani ku pėrfshihen Numri i Identifikimit (NIPT), viti i themelimit, forma ligjore e funksionimit tė saj, fitimi vjetor, lloji i pronėsisė publike apo private, sektori ekonomik ku vepron, bilancet financiare nė vite, ekspertėt kontabėl etj. Nėpėrmjet njė lidhje me Shėrbimin e Monitorimit tė Thesarit Njė vėmendje e veēantė i kushtohet tė dhėnave mbi Regjistri konēesionar qė shfrytėzojnė pasuri publike.

All A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y Z(Total: 1000)

MADRID BINGO SH.A

NDERTIM MONTIMI PATOS

2Z KONSTRUKSION SHPK

INEL

ADSH

INDUSTRIA GREKO-SHQIPTARE E FORAGJEREVE

DERVENI

ALCON

"SHIJAKU"

Vashtemia SHPK

KOTTI

Ujesjelles Kanalizime Korce sh.a.

KONSTRUKSION 93

XHENGO SHPK

M. B. KURTI

AL - Dok

" LEKA "

ARTI

MANE/S SHPK

LEONIDHA - CO

KORSEL SHPK

G.P.G. COMPANY

NDERTUESI - SHPK

UJESJELLES KANALIZIME Kruje SH.A

"M U R A T I"

UJESJELLESI BILISHT

KOSTURI

SH.A UJESJELLES Has

B.M-Konstruksion SHPK

ALB TIEFBAU SHPK

ND\JA E KRIPES

AVDULI

FRIGORIFERI

SOLIJU.

"ONI"

ERZENI/SH

S.M.O.UNION SHPK

Ujesjelles Qytet Shkoder

RIVIERA SHPK

ROZAFA 94