Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020

Kategori Korporate:

Korporatė:

Shoqėritė aksionare konēesionare ėshtė njė grup tjetėr shoqėrish, pėr tė cilat janė ēliruar tė dhėna duke bėrė transparencė pėr publikun. Kėto kompani kanė fituar tė drejtėn pėr tė shfrytėzuar asete apo shėrbime publike. Pėrmes databazės sonė dhe punės investigative tė ekipit Open Data Albania janė siguruar jo vetėm tė dhėna mbi kapitalin; fitimin bruto; aksionarėt e shoqėrive tė biznesit por edhe mbi kosto konēesionare tė paguara nė tre vitet e fundit; renta minerare; objekt konēesionar. Tė dhėnat e kėtyre kompanive shoqėrohen edhe me njė kopje tė versionit zyrtar tė pasqyrave financiare (bilance vjetore) sikurse me njė kopje tė Aktit Ligjor apo Nėnligjor qė ratifikon marrėveshjet konēesionare. Pėrmes formulimit tė regjistrit koncensionar

Lexo mė shumė>>

All A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y ZRegjistri konēesionar (Total: 106)

SERVIZI ITALIA

U.Jet S.r.l

Dhėnia me konēesion i hidrocentralit "Guri i Bardhė"

PRASLIN INVESTMENT

B.O.T (Ndertim – Operim – Transferim) per Dhenie me koncesion, Ndertimin e "Kaskades se Hidrocentraleve mbi lumin Shushice", dhe lloji i kontrates eshte "Pune"

Dhėnie nė Konēesion (forma ROT) tė Shėrbime tė Anijeve Detare nė Portin e Durrėsit, Portin e Vlorės, Portin e Shėngjinit, Portin e Sarandės, Romano Port, Porti i Petroliferės dhe tė gjitha portet e hapura nė Republikėn e Shqipėrisė.(Anulluar) Shpallur fituese "Anijet e Shėrbimit Detar SHA"

Ndėrtimi, zhvillimi, operimi dhe mirėmbajtja e “Sistemit Qendror tė Monitorimit On-Line (SQMO) Pėr Industrinė e Lojėrave tė Fatit nė Republikėn e Shqipėrisė”

Ministria e Mjedisit - Dhėnia me koncesion e ndėrtimit tė Landfillit, Inceneratorit dhe rehabilitimi i venddepozitimeve ekzistuese Tiranė.

Ministria e Energjise dhe Industrise - Dhenie me koncesion te hidrocentralit “Bushtrica 1”

Ministria e Energjise dhe Industrise - Dhenie me koncesion te Hidrocentralit "Bushtrica 2"

Ministria e Energjise dhe Industrise - Dhenie me koncesion te hidrocentralit "Bushtrica 3"

Ministria e Energjise dhe Industrise - Dhenie me koncesion te hidrocentralit “Grabove 2”

Ministria e Energjise dhe Industrise - Dhenie me koncesion te hidrocentralit “Grabove 1”

Ministria e Energjise dhe Industrise - Dhenie me koncesion te Hidrocentralit Kalivaē

Ministria e Energjise dhe Industrise - Dhenie me koncesion te Hidrocentralit "Lunik"

Ministria e Energjise dhe Industrise - Dhenie me koncesion te hidrocentralit “Kukur”

Ministria e Energjise dhe Industrise - Dhenie me koncesion te hidrocentralit “Lusa”

Ministria e Energjise dhe Industrise - Dhenie me koncesion te hidrocentralit “Thane”

Ministria e Energjise dhe Industrise - Dhenie me koncesion te hidrocentralit “Shale”

Ministria e Energjise dhe Industrise - Dhenie me koncesion te hidrocentralit “Gojan”

Ministria e Energjise dhe Industrise - Dhenie me koncesion te Hidrocentralit "Bushtrica 4" (Anulluar)

Ministria e Transportit dhe Infrastrukturės - Pėrmirėsimi, ndėrtimi, operimi dhe mirėmbajtja e Rrugės sė Arbėrit.(Rishpallje e koncesionit)

Ministria e Zhvillimit Ekonomik, Turizmit, Tregtisė dhe Sipėrmarrjes - Ndėrtimi, zhvillimi, mirėmbajtja dhe operimi i Zonės sė Teknologjisė dhe Zhvillimit Ekonomik, nė Spitallė, Durrės.

Ministria e Energjise dhe Industrise - Dhenie me koncesion te hidrocentralit "Suha e Siperme"

Ministria e Energjise dhe Industrise - Dhenie me koncesion te hidrocentralit "Suha"

Dhenie me koncesion te Hidrocentralit Veleshice