Ndryshimi i fundit: E Enjte, 17 Gusht 2017

Kategori Korporate:

Korporatė:


Njė projekt qė synon 'open data' mbi shoqėritė e biznesit qė funksionojnė nė Shqipėri. Nė kėtė databazė ēdokush mund tė gjejė dhe pėrdorė me lehtėsi tė dhėna mbi njė kompani ku pėrfshihen Numri i Identifikimit (NIPT), viti i themelimit, forma ligjore e funksionimit tė saj, fitimi vjetor, lloji i pronėsisė publike apo private, sektori ekonomik ku vepron, bilancet financiare nė vite, ekspertėt kontabėl etj. Nėpėrmjet njė lidhje me Shėrbimin e Monitorimit tė Thesarit Njė vėmendje e veēantė i kushtohet tė dhėnave mbi Regjistri konēesionar qė shfrytėzojnė pasuri publike.

All A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y ZShoqėri- Lojra Fati (Total: 4524)

"ORA FILM" (Akademia e Filmit dhe Multimedias Marubi)

"ORIGINAL MERMER" shpk

"PASHA OIL" 2015 shpk

"PRONTO TRAUMA" SH.P.K

"RADIO TELEVIZIONI SUPER SONIC"

"RO -AL"

"S& L-2015"

"S.F. BROKERAGE" SHPK

"SEB& DEMAJ"

"SH & SH" SH.P.K.

"SHIJAKU"

"SIR GMS" shpk

"Sitel"sh.p.k

"TEASTONE&G"

"TEKNOPROJEKT"

"TERBUNI MARKET" SH.P.K

"TIRANA TAXI & CAR RENTAL"

"TOLI-GAZ"

"Trade Point sh.p.k"

"TUCI ZD" SH.P.K.

"TV Kabllor LEZHA"

"Vellezerit Tuci-OIL" SHPK

"VEZI GROUP" SH.P.K

"Via ROMA" SH.P.K

"VIOLA DOG & CAT"

"VORLIN" SH.P.K.

"WS REAL ESTATE TOURISM" Sh.p.k

"XHARO"shpk

"ZEFI SHOP" SH.P.K

''ELKA''

''IRIS''

2 A & 2 E

2 AM group

24 TRADER

24 TRADER LTD

24BAST

24BI Investments

2A & F

2AM COMPOSITE

2B & CONSTRUCTION GROUP