Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 19 Gusht 2017

Kategori Korporate:

Korporatė:

Shoqėritė aksionare konēesionare ėshtė njė grup tjetėr shoqėrish, pėr tė cilat janė ēliruar tė dhėna duke bėrė transparencė pėr publikun. Kėto kompani kanė fituar tė drejtėn pėr tė shfrytėzuar asete apo shėrbime publike. Pėrmes databazės sonė dhe punės investigative tė ekipit Open Data Albania janė siguruar jo vetėm tė dhėna mbi kapitalin; fitimin bruto; aksionarėt e shoqėrive tė biznesit por edhe mbi kosto konēesionare tė paguara nė tre vitet e fundit; renta minerare; objekt konēesionar. Tė dhėnat e kėtyre kompanive shoqėrohen edhe me njė kopje tė versionit zyrtar tė pasqyrave financiare (bilance vjetore) sikurse me njė kopje tė Aktit Ligjor apo Nėnligjor qė ratifikon marrėveshjet konēesionare. Pėrmes formulimit tė regjistrit koncensionar

Lexo mė shumė>>

All A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y ZRegjistri konēesionar (Total: 104)

HYDRO - SALILLARI

HYDRO POWER NORD ALBANIA

HYDROELECTRIC - COMPANY OF ALBANIA

ICMS

IDI 2005

Investital

IRARBA ENERGJI

KALIVAC GREEN ENERGY SHPK

Koncesion i vendimeve penale - Shėrbimi Pėrmbarimor ZIG shpk

Koncesion turistik Plazh Dhermi dhe Plazh Perivoll

KONCESION/PPP PĖR NDĖRTIMIN, OPERIMIN, MIRĖMBAJTJEN DHE REHABILITIMIN E AUTOSTRADĖS MILOT- MORINĖ

KORSEL SHPK

KOTORRI-SL

KOVLU ENERGJI

Kurum Energy,Resources and Metallurgy

KURUM INTERNATIONAL SH.A.

Lotaria Kombėtare

MARKETING & DISTRIBUTION

Ministria e Energjisė dhe Industrisė - Dhėnie me koncesion tė Hidrocentralit "Bushtrica 2"

Ministria e Energjisė dhe Industrisė - Dhėnie me koncesion te hidrocentralit "Bushtrica 3"

Ministria e Energjisė dhe Industrisė - Dhėnie me koncesion tė Hidrocentralit "Bushtrica 4"

Ministria e Energjisė dhe Industrisė - Dhėnie me koncesion tė Hidrocentralit "Lunik"

Ministria e Energjisė dhe Industrisė - Dhėnie me koncesion tė Hidrocentralit Kalivaē

Ministria e Energjisė dhe Industrisė - Dhėnie me koncesion te hidrocentralit “Bushtrica 1”

Ministria e Energjisė dhe Industrisė - Dhėnie me koncesion te hidrocentralit “Gojan”

Ministria e Energjisė dhe Industrisė - Dhėnie me koncesion te hidrocentralit “Grabovė 1”

Ministria e Energjisė dhe Industrisė - Dhėnie me koncesion te hidrocentralit “Grabovė 2”

Ministria e Energjisė dhe Industrisė - Dhėnie me koncesion tė hidrocentralit “Kukur”

Ministria e Energjisė dhe Industrisė - Dhėnie me koncesion te hidrocentralit “Lusa”

Ministria e Energjisė dhe Industrisė - Dhėnie me koncesion te hidrocentralit “Shalė”

Ministria e Energjisė dhe Industrisė - Dhėnie me koncesion te hidrocentralit “Thanė”

Ministria e Energjise dhe Industrise- oferte per koncesion te hidocentralit Osoje

Ministria e Energjise dhe Industrise- oferte per koncesion te hidocentralit Viliq

Ministria e Mjedisit - Dhėnia me koncesion e ndėrtimit tė Landfillit, Inceneratorit dhe rehabilitimi i venddepozitimeve ekzistuese Tiranė.

Ministria e Transportit dhe Infrastrukturės - Pėrmirėsimi, ndėrtimi, operimi dhe mirėmbajtja e Rrugės sė Arbėrit.(Rishpallje e koncesionit)

Ministria e Zhvillimit Ekonomik, Turizmit, Tregtisė dhe Sipėrmarrjes - Ndėrtimi, zhvillimi, mirėmbajtja dhe operimi i Zonės sė Teknologjisė dhe Zhvillimit Ekonomik, nė Spitallė, Durrės.

NDERMARRJA E SHERBIMEVE PUBLIKE/ BASHKIA FIER

Ndertim, Shfrytezim dhe Transferim te portit ne Porto Romano

NDĖRTIMI I LANDFILLIT PĖR TRAJTIMIN E MBETJEVE TĖ QARKUT DURRĖS

Ndėrtimi, Shfrytėzimi dhe Transferimi i njė porti jahtesh nė Portin e Shėngjinit