Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 19 Gusht 2017

Kategori Korporate:

Korporatė:


Njė projekt qė synon 'open data' mbi shoqėritė e biznesit qė funksionojnė nė Shqipėri. Nė kėtė databazė ēdokush mund tė gjejė dhe pėrdorė me lehtėsi tė dhėna mbi njė kompani ku pėrfshihen Numri i Identifikimit (NIPT), viti i themelimit, forma ligjore e funksionimit tė saj, fitimi vjetor, lloji i pronėsisė publike apo private, sektori ekonomik ku vepron, bilancet financiare nė vite, ekspertėt kontabėl etj. Nėpėrmjet njė lidhje me Shėrbimin e Monitorimit tė Thesarit Njė vėmendje e veēantė i kushtohet tė dhėnave mbi Regjistri konēesionar qė shfrytėzojnė pasuri publike.

All A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y ZShoqėri- Lojra Fati (Total: 4525)

"E N I"

"EGNA 2015"

"ELJO-COMPANY 2003"

"Emona Live"

"ERGI" SHPK

"Exclusive Call" shpk

"FIANDKRIST" SH.P.K

"FLEDI 2015"

"FREDI ELEKTRIK"

"FRIGO FOOD"

"GAMMA"

"GEGA CENTER GKG"

"GENER 2"

"GJEODETIKA 2010" SH.P.K

"GOLD STAR TRADES"

"GRUPPO KONI"

"IL - AD" Company

"ILIEKA GOJAN"

"INERT SERVICE" sh.p.k

"INTIMO JUEL"

"IRIDIANI &KADELI"

"IRLA"

"ITALED" sh.p.k

"JAKAJ"

"K & B Global Trading"

"K.A.T -ALBANIA"

"KAZAZI FARM"SHPK

"KEJVI" SHPK

"L&D"

"M U R A T I"

"M&D"

"M. LEZHA"

"M.I.S - SHOES "

"MARIUXHO"

"MELIOAD" SH.P.K

"MIRA MARKET" SH.P.K

"MRM"

"N E Z A "

"OMNIA CONNECTION" SHPK

"ONI"