Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 16 Gusht 2017

Kategori Korporate:

Korporatė:


Njė projekt qė synon 'open data' mbi shoqėritė e biznesit qė funksionojnė nė Shqipėri. Nė kėtė databazė ēdokush mund tė gjejė dhe pėrdorė me lehtėsi tė dhėna mbi njė kompani ku pėrfshihen Numri i Identifikimit (NIPT), viti i themelimit, forma ligjore e funksionimit tė saj, fitimi vjetor, lloji i pronėsisė publike apo private, sektori ekonomik ku vepron, bilancet financiare nė vite, ekspertėt kontabėl etj. Nėpėrmjet njė lidhje me Shėrbimin e Monitorimit tė Thesarit Njė vėmendje e veēantė i kushtohet tė dhėnave mbi Regjistri konēesionar qė shfrytėzojnė pasuri publike.

All A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y ZShoqėri- Lojra Fati (Total: 4524)

ALB MAGNESIUM

ALB & WORLD

ALB - KING'S CERAMICA

ALB - KONSTRUKSION

Alb - Mineral

ALB - SIGURACION

ALB - SOBA

ALB - STAR

Alb - TCS

ALB AGRON

ALB ASFALTO KOSTRUKSION

ALB CALL

ALB GUARDIA

ALB INTERNATIONAL INVESTMENTS LIMITED

ALB INTERNATIONAL NEW DIMENSIONS

ALB INVESTSA 33

ALB KORCA 2002

ALB LEAA INTERNATIONAL SHPK

Alb Marketing

ALB MEKANIKA

Alb Shop

ALB TIEFBAU SHPK

ALB UNIVERSAL 95

Alb- CLASS

ALB-ADRIATIK

ALB-BUILDING

ALB-IMPEX

ALB-ITALIA COMMERCE

ALB-MS-97

ALB-STIL 2015

ALB-TEC OIL 1

ALB.-SALE sh.a

ALBA

ALBA - LEATHER

ALBA - OIL

ALBA - ROAD

ALBA ESCO

ALBA GAMES SH.A.

ALBA KONSTRUCTION SHPK

ALBA SERVICE & LOGISTICA