Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Prill 2020

Kategori Korporate:

Korporatė:


Njė projekt qė synon 'open data' mbi shoqėritė e biznesit qė funksionojnė nė Shqipėri. Nė kėtė databazė ēdokush mund tė gjejė dhe pėrdorė me lehtėsi tė dhėna mbi njė kompani ku pėrfshihen Numri i Identifikimit (NIPT), viti i themelimit, forma ligjore e funksionimit tė saj, fitimi vjetor, lloji i pronėsisė publike apo private, sektori ekonomik ku vepron, bilancet financiare nė vite, ekspertėt kontabėl etj. Nėpėrmjet njė lidhje me Shėrbimin e Monitorimit tė Thesarit Njė vėmendje e veēantė i kushtohet tė dhėnave mbi Regjistri konēesionar qė shfrytėzojnė pasuri publike.

All A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y ZShoqėri qė veprojnė si IAL (Total: 19)

TURGUT OZAL EDUCATION(Universiteti Privat Epoka)

ALDENT(Universiteti Aldent)

Akademia Profesionale e Biznesit

LOGOS

Kolegji Universitar Luarasi

"ORA FILM" (Akademia e Filmit dhe Multimedias Marubi)

Future University of Tirana(Univeristeti Metropolitan Tirana)

UNIVERSITETI " POLIS "

TIRANA BUSINESS UNIVERSITY

WISDOM

IVODENT(Ivoclar Vivadent & Partners)

C.I.T

KOLEGJI UNIVERSITAR PAVARĖSIA VLORĖ

UFO (Albanian University)

KOLEGJI PROFESIONAL NDĖRKOMBĖTAR

UNIVERSITY OF NEW YORK, TIRANA

U.E. T. (Universiteti Europian i Tiranės)

PANORAMA GROUP

EUROPEAN EDUCATION INITIATIVE HOLDING