Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 19 Gusht 2017

Kategori Korporate:

Korporatė:

Shoqėritė aksionare konēesionare ėshtė njė grup tjetėr shoqėrish, pėr tė cilat janė ēliruar tė dhėna duke bėrė transparencė pėr publikun. Kėto kompani kanė fituar tė drejtėn pėr tė shfrytėzuar asete apo shėrbime publike. Pėrmes databazės sonė dhe punės investigative tė ekipit Open Data Albania janė siguruar jo vetėm tė dhėna mbi kapitalin; fitimin bruto; aksionarėt e shoqėrive tė biznesit por edhe mbi kosto konēesionare tė paguara nė tre vitet e fundit; renta minerare; objekt konēesionar. Tė dhėnat e kėtyre kompanive shoqėrohen edhe me njė kopje tė versionit zyrtar tė pasqyrave financiare (bilance vjetore) sikurse me njė kopje tė Aktit Ligjor apo Nėnligjor qė ratifikon marrėveshjet konēesionare. Pėrmes formulimit tė regjistrit koncensionar

Lexo mė shumė>>

All A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y ZRegjistri konēesionar (Total: 104)

3P Life Logistic

A.M.G Group Albania

AGROTAL 1

Albanian Ferry Terminal Operator

ALBANIAN GREEN ENERGY (Parku Valbonė)

Albchrome

ALEAT

ALPIQ ENERGY ALBANIA

AMERICAN HOSPITAL

ANIJET E SHERBIMIT DETAR

Axpo Albania(EGL ALBANIA)

AYEN AS ENERGJI

B.O.T (Ndėrtim – Operim – Transferim) pėr Dhėnie me koncesion, Ndėrtimin e "Kaskadės sė Hidrocentraleve mbi lumin Shushicė", dhe lloji i kontratės ėshtė "Pune"

BALKAN GREEN ENERGY

BANKERS PETROLEUM ALBANIA LTD

BERALB

DEGA NE SHQIPERI E STREAM OIL & GAS LTD

DEVOLL HYDROPOWER

Dhėnia me konēesion e ndėrtimit e administrimit tė impjantit tė trajtimit tė mbetjeve urbane tė Qarkut Fier dhe prodhim energjie

Dhėnia me konēesion e pėrdorimit tė burimit ujor Sasaj

Dhėnia me konēesion e rehabilitimit, operimit dhe transferimit te rrjetit te transportit hekurudhor ne linjat Fier-Ballsh dhe Fier-Vlore.

Dhėnia me konēesion i hidrocentralit "Guri i Bardhė"

Dhėnie me koncesion te hidrocentralit "Selca 2 dhe Mesmal"

Dhenie me koncesion te hidrocentralit Kolosjan

Dhėnie me konēesion te hidrocentralit “Kaēinar”

Dhėnie me koncesion te hidrocentralit “Kalivar”

Dhėnie me koncesion tė hidrocentralit “Katundi i Ri”

Dhenie me koncesion te hidrocentralit “Poēem”

Dhėnie me koncesion/partneritet publik privat tė kompletimit dhe ndėrtimit tė Rrugės sė Arbrit

Dhėnie nė Konēesion (forma ROT) tė Shėrbime tė Anijeve Detare nė Portin e Durrėsit, Portin e Vlorės, Portin e Shėngjinit, Portin e Sarandės, Romano Port, Porti i Petroliferės dhe tė gjitha portet e hapura nė Republikėn e Shqipėrisė. Shpallur fituese "Anijet e Shėrbimit Detar SHA"

DiaVita- Konēesionare e shėrbimit tė hemodializės nė 5 qendra pranė spitaleve

Durres KURUM SHIPPING

E v i t a

ENERGJI ASHTA

ENERGO-SAS

EVN ALBANIA SHPK

FAVINA.1. SH.P.K.

Global Fluids International (GFI) Albania

HEC BISTRICA 1 BISTRICA 2

HEC ULEZ SHKOPET