Ndryshimi i fundit: E Martė, 17 Tetor 2017

Kategori Korporate:

Korporatė:


Njė projekt qė synon 'open data' mbi shoqėritė e biznesit qė funksionojnė nė Shqipėri. Nė kėtė databazė ēdokush mund tė gjejė dhe pėrdorė me lehtėsi tė dhėna mbi njė kompani ku pėrfshihen Numri i Identifikimit (NIPT), viti i themelimit, forma ligjore e funksionimit tė saj, fitimi vjetor, lloji i pronėsisė publike apo private, sektori ekonomik ku vepron, bilancet financiare nė vite, ekspertėt kontabėl etj. Nėpėrmjet njė lidhje me Shėrbimin e Monitorimit tė Thesarit Njė vėmendje e veēantė i kushtohet tė dhėnave mbi Regjistri konēesionar qė shfrytėzojnė pasuri publike.

All A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y Z(Total: 1000)

Ndertim, Shfrytezim dhe Transferim te portit ne Porto Romano

Dhėnie me konēesion te hidrocentralit “Kaēinar”

Dhenie me koncesion te hidrocentralit “Poēem”

Ndėrtimi, Shfrytėzimi dhe Transferimi i njė porti jahtesh nė Portin e Shėngjinit

Investital

Ministria e Energjise dhe Industrise- oferte per koncesion te hidocentralit Viliq

Koncesion turistik Plazh Dhermi dhe Plazh Perivoll

TECNOSANIMED

MIQESIA SH.P.K.

E. H. W.

IMI - FARMA

FERRA & CO

Teuta Konstruksion

"RO -AL"

"ALBACO SHOES"

Kantina e Pijeve Gjergj Kastrioti Skenderbeu

RREGJISTRI DETAR SHQIPTAR

Durres KURUM SHIPPING

ALBA KONSTRUCTION SHPK

VITAL Z & D

KASTRATI

"TEKNOPROJEKT"

INA

ANOIL

MEGAPHARMA

EUROGREN

TELEKOM ALBANIA( ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION)

Korporata Elektroenergjitike Shqiptare (Sh.a KESH)

R I O F A R M A

KADIU

BNT ELECTRONIC`S

USLUGA

BLOJA

S.S.X.

BOJA TIRANA

EDIPACK

A.I.B.A. KOMPANI

DINAMO SHA

UJESJELLES KANALIZIME Durres Sh.a

LETER-KARTONI