Last update: Saturday, May 25, 2019

5 vite mė parė
share()?>Multimedia: Ora News
Media Category: Media elektronike
Date of publication: 12/05/2015
Title: 'Ekopolitikė' - 'Financa Elektorale'
Published article description: Subjektet Elektorale kanė detyrim ligjorė tė paraqesin informacion, dokumente apo tė dhėna qė kanė tė bėjnė mė financimin dhe shpenzimet e fushatės zgjedhore sipas Ligjit Zgjedhor. Tabelat financiare tė fushatės pėrmbajė shpenzime dhe tė ardhura tė krijuara nė datat qė pėrkojnė mė fushatėn zgjedhore (sipas parashikimeve nė Kod) qėllim zgjedhor, dhe qė kanė financiare mbi tė ardhura dhe shpenzime gjatė fushatės zgjedhore.
Download: Array
Click here to read this article directly to the media thas has published it.
Excel datasets :
    XML, N3 datasets :
      Translated by: