Last update: Saturday, May 25, 2019
VALENBELLI CONSULTING
Unique Identification Number (NIPT): L61706046I
Legal Form :
Seat(legal entity) : Tiranė
Year of foundation: 05.05.2016
Legal Form changed year:-
Basic Capital (Albanian Lek): 100,000.00
Shares number: -
Object of activity:
Address: Tiranė Njėsia Bashkiake Nr. 10, Rruga Shyqyri Berxolli, Pallati 18/1 (shtese anesore) 5-kt, kati 2, nr.pasurie 6/184, zona kadastrale 8380
Economic sector:
Administrators: Albano Hysenbelli
Supervisory Board Number:
Changes during years:
Date Change made
Mė datė 27.09.2016 shtohet objekti i aktivitetit edhe me: "Shitje blerje, import eksport tė tė mirave materiale, konsulence financiare dhe juridike, themelim tė selive tė tjera tė Shoqėrive jashte vendit, ndermjetesime ineternacionale, partneritet midis Shoqėrive tė themeluara brenda dhe jashte vendit. " u bė "Shitje blerje, import eksport tė tė mirave materiale, konsulence financiare dhe juridike, themelim tė selive tė tjera tė shoqėrive jashtė vendit, ndėrmjetėsime internacionale, partneritet midis shoqėrive tė themeluara brenda dhe jashtė vendit. Objektivi qėndron nė tė drejtėn pėr tė marre kapital nga tė tretet - tė jashtėm dhe tė huaj ndaj shoqėrisė - pėr tė menaxhuar ketė kapital duke investuar nė instrumenta financiare, pasuri tė tundshme dhe tė patundshme dhe pėr kėto subjekte njė rendiment/fitim. Ky menaxhim mund tė kryhet sė bashku si njė pasuri e vetme, edhe nėse vjen nga subjekte tė ndryshme, nė mėnyrė tė ndare si portofol tė ndare, ashtu edhe nė mėnyrė tė pėrzierė duke akumuluar pjese tė pasurisė dhe menaxhuar njė me njė pjesėn e mbėtur. Investimet mund tė kryhen nė territorin kombėtar por edhe jashtė tij. Ēdo subjekti investues do ti njihet njė rendiment nė proporcion me sasinė e dhėnė dhe/ose sa ėshtė pėrcaktuar me marrėveshje kontaktore me atė vete."
Website:
Ownership type:
Financial Statement :
Accounting Expert:
Accounting Expert Assignment start date Assignment end date
VALENBELLI CONSULTING
VALENBELLI CONSULTING
Treasury transactions were not found for this company!